Seminarium DAAD online o sąsiedztwie polsko-niemieckim Seminarium DAAD online o sąsiedztwie polsko-niemieckim

Seminarium DAAD online o sąsiedztwie polsko-niemieckim

W czerwcu 2021 roku przypada 30. rocznica podpisania polsko-niemieckiego traktatu o dobrym sąsiedztwie, który stanowi kamień milowy w normalizacji stosunków polsko-niemieckich po zakończeniu „zimnej wojny”. Z okazji otwarcia konferencji naukowej w Warszawie, w której wezmą udział również świadkowie tamtych wydarzeń, Przedstawicielstwo DAAD w Warszawie chciałoby porozmawiać i wymienić się doświadczeniami z polskimi studentami i studentkami uczelni goszczących lektora lub lektorkę DAAD o tym, jak dziś widzą oni polsko-niemieckie sąsiedztwo.

Udział w seminarium, które odbędzie się 17.06.2021 r. w godz. 14.00–16.00, jest możliwy po przesłaniu krótkiej ankiety zgłoszeniowej.