Grafika dekoracyjna – grupa pięciorga studentów pochyla się nad laptopem, na stole stoją filiżanki i pojemnik z pisakami oraz leżą porozrzucane segregatory i notatki Grafika dekoracyjna – grupa pięciorga studentów pochyla się nad laptopem, na stole stoją filiżanki i pojemnik z pisakami oraz leżą porozrzucane segregatory i notatki

Wysoki wynik germanistyki w ewaluacji zajęć dydaktycznych

Jak wynika z opublikowanego właśnie podsumowania wyników ankiety ewaluacyjnej zajęć dydaktycznych w roku akademickim 2020/2021 w Kolegium pierwszym , średni wynik germanistyki wyniósł 4,87 w skali od 1 do 5.

Tak wysoki wynik jest dla nas tym ważniejszy, że w tym roku ankiety wypełniło niemal dwie trzecie osób do tego uprawnionych. Dziękujemy za docenienie naszej codziennej pracy, a także za wszystkie konstruktywne sugestie. Cieszymy się, że możemy wspólnie dbać o jakość studiów na bydgoskiej germanistyce!